افزایش فالوور اینستاگرام

روش افزایش فالوور اینستاگرام

میخواهیم به روش های افزایش فالوور اینستاگرام بپردازیم که می تواند برای شما دوستان کاربردی و جذاب باشد.


آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید؟ اینستاگرام حسابی تغییر کرده است و افزایش فالوور اینستاگرام خیلی سخت تر از گذشته شده است. اما نگران نباشید این موضوع برای همه ی کاربران پیش می آید و راه حل های خوبی هم برای این موضوع وجود دارد. بازی این شبکه اجتماعی کاملا تغییر کرده است و باید روش های تازه برای افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده کرد. امروز در این مقاله می خواهیم به شما پنج روش برای افزایش فالوور اینستاگرام را معرفی کنیم.

روش اول افزایش فالوور اینستاگرام : سرمایه گذاری روی ظاهر اکانت اینستاگرام

اگر شما قصد دارید تا کاربران بیشتری در اینستاگرام خود داشته باشید ، بهتر است که به بخش پروفایل و پست های خود دقت بیشتری کنید. حالا سوالی که پیش می آید این است که چرا این موضوع در پروفایل های کسب و کار اهمیت بیشتری دارد و چگونه می توانیم افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشیم؟
روش افزایش فالوور اینستاگرام

این اولین فضایی است که شما می توانید نگاه مخاطب و مشتریان را به خود جلب کنید تا روی کلید FOLLOW کلیک کنند.

فرض کنید شما یک عکس زیبا در فید اینستاگرام می بینید بعد به پروفایل شخص سر می زنید ، در این پروفایل شاهد یک سری عکس زیبا ولی تعداد زیادی اموجی و بهم ریختگی ظاهری هستید ، نکته دیگر اینکه عکس پروفایل اصلا واضح نیست. آیا شما چنین شخصی را فالو می کنید؟ احتمالا جواب منفیه. شما در بهترین حالت بر می گردید و عکس های دیگر را می بینید. حالا برای اینکه افراد را در پروفایل خود نگه داریم ، چه کاری باید انجام داد؟

شما می توانید یک اکانت یک دست و زیبا برای فالوورهای خود درست کنید تا از نظر دیداری با پروفایل شما درگیر شوند.

ساخت یک اکانت زیبا

سعی کنید از نظر ظاهری اکانت خود را آماده کنید تا کاربران با دیدن اکانت شما درگیر دیدن پست های مختلف آن شوند.
روش افزایش فالوور اینستاگرام

معرفی برند در بخش هایلایت استوری ها

شما در این بخش می توانید به خوبی محصولات را به صورت پیش نمایش در هایلایت استوری های خود معرفی کنید. شما می توانید با این کار فالوورهای جدیدی را به صفحه خود اضافه کنید و حتی این کار می تواند میزان فروش محصولات شما را نیز افزایش دهد.

یک بیو چشم گیر

بیو اینستاگرام یکی از بخش هایی در اینستاگرام بوده که شاید خیلی از افراد به آن توجه نکنند ولی یکی از مهم ترین بخش ها است. این بخش به قدری مهم است که می تواند روی میزان فالوورهای شما در اینستاگرام تاثیر بگذارد.

به جای اینکه در بیو اینستاگرام تماما در مورد خود بنویسید ، تمرکز خود را روی مشتریان بگذارید و ببینید به چه روشی می توانید آنها را جذب کنید. حتما لینکی در مورد سایت خود یا فروش محصول در بخش بیو قرار دهید چون می تواند نگاه کاربران را به خود جلب کند.

روش دوم افزایش فالوور اینستاگرام : استوری های بهتری بسازید

سال 2018 سال بزرگی برای استوری های اینستاگرام بود و خیلی از اکانت های مشهور اینستاگرام با این روش به افزایش میزان فالوورهای خود پرداختند.
روش افزایش فالوور اینستاگرام

حالا به چه روشی می توان استوری های خود را در بخش استوری های عمومی اینستاگرام نمایش داد؟

دو روش برای این موضوع وجود دارد:

– اضافه کردن هشتگ به استوری های اینستاگرام

– اضافه کردن موقعیت مکانی به استوری های اینستاگرام

اگر شما در یک مراسم زنده هستید می توانید با یک هشتگ دوستان خود را به دیدن این مراسم در استوری خود دعوت کنید. اگر مطلبی بی نظیر را مشاهده کردید می توانید با استفاده از یک هشتگ مخاطبان خود را به دیدن استوری مورد نظر دعوت کنید.
روش افزایش فالوور اینستاگرام

چگونه به استوری های اینستاگرام هشتگ اضافه کنیم

اضافه کردن هشتگ به استوری اینستاگرام خیلی ساده و راحت است! شما می توانید با استفاده از استیکر هشتگ ، هشتگ مورد نظر خود را به استوری خود اضافه کنید.

چگونه به استوری های اینستاگرام موقعیت مکانی اضافه کنیم

برای اینکار تنها کافیست که از استیکر موقعیت مکانی برای استوری خود استفاده کنید.

برای مثال شما می توانید به یک استوری هم از یک استیکر موقعیت مکانی و یک هشتگ اضافه کنید و با این کار به راحتی می توانید استوری خود را به بخش استوری های عمومی اینستاگرام اضافه کرده و تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید.
روش افزایش فالوور اینستاگرام

روش سوم افزایش فالوور اینستاگرام : یافتن هشتگ های مناسب برای کسب و کار خود

در سیاست گذاری های جدید اینستاگرام اگر اکانتی در یک پست بالای 30 هشتگ استفاده کند ، اینستاگرام آن را اسپم در نظر می گیرد. اما نگران نباشید ، شما هنوز هم می توانید از هشتگ اینستاگرام در امنیت کامل استفاده کنید. استفاده از هشتگ یکی از مناسب ترین روش های برای دسترسی کاربران به محتوای شما است. حالا یک سری قانون جدید در مورد هشتگ وجود دارد که می تواند برای شما جالب باشد.
روش افزایش فالوور اینستاگرام

به هشتگ ها به شکل دسته بندی نگاه کنید

کجا تمایل دارید که پست های شما دیده شود؟ حتما باید از هشتگ مناسب استفاده کنید.

از هشتگ ها با دلیل استفاده کنید

به جای اینکه از هشتگ های عمومی برای پست های خود استفاده کنید ، سعی کنید هشتگ هایی را انتخاب کنید که می تواند به خوبی کسب و کار شما را معرفی کند. برای نمونه شما می توانید از هشتگ های اسم کسب و کار خود و در مرحله بعدی خیابان یا محل کسب و کار خود را به هشتگ ها اضافه کنید. شما حتی می توانید از نام محصولات خود به عنوان هشتگ استفاده کنید و کاربران زیادی را به سوی خود جلب کنید.
روش افزایش فالوور اینستاگرام

از هشتگ هایی استفاده کنید به کسب و کار شما مرتبط تر است

به دنبال هشتگ هایی باشید که مرتبط با کسب و کار شما هستند ، این روش یکی از کاربردی ترین روش ها برای جذب کاربران است.

برای هر پست هشتگ متفاوت انتخاب کنید
روش افزایش فالوور اینستاگرام

زمانی که شما می خواهید از تمام پتانسیل هشتگ های اینستاگرام استفاده کنید باید با دقت بیشتر از قبل هشتگ ها را انتخاب کنید زیرا تاثیرگذاری هشتگ ها بیشتر از هر بخش دیگری است.

حالا حس کردید چرا داشتن یک اکانت اینستاگرام کامل و جذاب مهم است؟ اگر شما تمام این کار را به خوبی و درست انجام دهید ، می توانید میزان کاربران خود را به بهترین شکل ممکن افزایش دهید و هر فردی از پیج شما بازدید کند.
روش افزایش فالوور اینستاگرام

آیا می خواهید بدانید که هشتگ ها در صفحه شما کارکردی داشته است یا خیر؟

اگر شما یک اکانت کسب و کاری دارید می توانید با بررسی بخش Insights میزان کاربر اضافه شده از طریق هشتگ را پیدا کنید. اگر این میزان کم بود ، از هشتگ های متفاوت تری باری افزایش کاربران خود استفاده کنید.
روش افزایش فالوور اینستاگرام

روش چهارم : تبلیغ اکانت اینستاگرام در جایی غیر از این شبکه اجتماعی

یکی از راه های مفید برای افزایش میزان کاربران در اینستاگرام ، تبلیغ پیج مورد نظر در جایی غیر از این شبکه اجتماعی است. شما می توانید پیج خود را طریق پادکست های مختلف تبلیغ کنید و باز هم باید این موضوع را اشاره کنیم که سیاست های کاری هر شرکت متفاوت است.

روش پنجم : تبلیغات و کمپین های مختلف

تبلیغات اینستاگرام شاید مثل تبلیغات فیسبوک محبوب نباشد اما بد نیست که شما سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات اینستاگرام داشته باشید. شما با استفاده از کمپین های تبلیغاتی می توانید میزان کاربران خود را افزایش دهید.