صفحه رسمی شرکت توسعه تجارت صنایع آپادانا

صفحه رسمی شرکت توسعه تجارت صنایع آپادانا

شرکت توسعه تجارت صنایع آپادانا در اردیبهشت ماه سال 1373 با هدف تامین نیازهای سخت افزاری و شبکه تاسیس شده است و با جذب نیروهای انسانی متخصص و آموزش دیده گام نوینی در زمینه ارائه انواع کالاهای سخت افزاری برداشته و مبنای کار شرکت بر اساس مشتری مداری، تامین نیازهای مشتری با بهترین قیمت و خدمات پشتیبانی نوین، سریع و مطلوب بوده تا رضایت کامل مشتری را به ارمغان آورد.
مجموعه آپادانا با سابقه طولانی در زمینه بازار کامپیوتر، تولید کننده محصولات برند مسترتک (Master Tech)، نماینده انحصاری برند تیم گروپ (Team Group) در ایران و همچنین وارد کننده محصولات ایسوس (Asus) بوده و با به کارگیری بیش از 100 متخصص و تکنسین در این زمینه فعال است.

شرکت توسعه تجارت صنایع آپادانا شامل بخش های مختلف از جمله فروشگاه اینترنتی ترابایت با فعالیت در زمینه ارائه تجهیزات و قطعات کامپیوتری و مرکز ترابایت سرویس با هدف ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات است. همچنین این مجموعه در زمینه تحقیق و ساخت نمونه های اولیه توزیع انواع کیت های غربالگری جنین و کیت های هورمونی و انجام آزمایشات ژنتیکی و غربالگری فعالیت می‌نماید.


فروشگاه اینترنتی ترابایت

ترابایت یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه قطعات کامپیوتر است که در نظر دارد آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را برای خرید اینترنتی هرچه بهتر کاربران در بستری کاملا امن به وجود بیاورد.
این فروشگاه محصولات برند ایسوس، مسترتک و تیم گروپ را به صورت انحصاری در اختیار دارد و قیمت این محصولات با بازار فروش کاملا رقابتی بوده و برای کاربران مقرون به صرفه است. نحوه خرید از فروشگاه ترابایت، اینترنتی بوده و محصول خریداری شده برای مشتریان در سراسر ایران ارسال می‌گردد.


مرکز خدمات و گارانتی ترابایت سرویس

بخش گارانتی و پشتیبانی محصولات با نام ترابایت سرویس با دانش به روز مهندسین و تجهیزات مدرن تعمیرگاهی همراه با دردست داشتن نقشه و قطعات اصلی از بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز تعمیرات و خدمات آی تی در ایران می‌باشد. این مجموعه در در بین کلینیک‌های فوق تخصصی مختلف در بازار ایران مشغول به خدمات رسانی است و کلیه امورات انجام شده در این محل جهت رضایت مشتریان محترم تا 6 ماه دارای ضمانت کتبی ترابایت سرویس می‌باشد.
دستاوردهای مجموعه آپادانا

• ایجاد یک برند ایرانی (مستر تک) با توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی
• تولید انحصاری پنج مدل از مانیتورهای شرکت ASUS در داخل ایران
• واردات محصولات شرکت ASUS نظیر مادربرد، کارت گرافیک و ...
• واردات انحصاری محصولات TeamGroup و نماینده اصلی این شرکت در ایران
• تامین کالا برای تمام نقاط ایران
• بیش از 700 نماینده در سطح کشور


اهداف مجموعه آپادانا

• کمک به مشتریان در جهت بهره برداری و استفاده هر چه بیشتر از محصول از طریق آموزش متخصصین و ارائه سریع و به موقع تأمین قطعات
• کمک به واحد فروش محصول ، برای کسب رضایت بیشتر مشتریان بالفعل و جذب مشتریان بالقوه از طریق جلب اعتماد مشتریان در مورد محصولات خریداری شده.
• کسب سود آوری مناسب و متناسب با سرمایه گذاری انجام شده در بخش خدمات پس از فروش
• انتقال پیشنهادات و انتقادات مشتریان جهت تجزیه و تحلیل آنها و انجام اقدامات لازم در صورت نیاز