تجربه ای رنگارنگ با حافظه RGB نایت هاوک از برند تیم گروپ

رم های برند تیم گروپ نایت هاوک - در 14 ژوئن 2017 در تایپه (تایوان)، توسط تیم گروپ رم گیمینگ تی فورس نایت هاوک ارائه شد وجوایز متعددی ازجمله جایزه طراحی Golden Pin، "طراحی عالی تایوان" و جایزه COMPUTEX d&i، را نصیب خود کرد.تیم طراحی تیم گروپ با الهام از مدل های مفهومی نوین، اقدام به ساخت نایت هاوک RGB در دو رنگ سیاه و سفید کرد. فرقی ندارد که شاهین سیاه رمزآلود شب را انتخاب کنید  یا  شاهین برفی سفید، چرا که هر دو آنها پادشاهان سرزمین سرعت هستند. "چشمان درخشان شاهین" با نورهای رنگارنگی می‌درخشند و عرصه را بر هر رقیب دیگری تنگ می‌کنند.

نایت هاوک RGBوارث چشمان بی نظیر شاهین است

رم Night Hawck خطوط  نامتقارن اضافه شده به آن، به درخشانی خورشید، "چشمان شاهین" را در برگرفته اند. در تولید این محصول به صورت هنرمندانه ای از ماشین کاری CNC استفاده شده است و پخش کننده گرما به شکل بال های شاهین به نظر میرسد. به محض اتصال به برد اصلی، چشمان تیزبین شاهین شروع به درخشیدن می‌کنند. نایت هاوک RGB اثرات نور متغیر را با طیف وسیعی از رنگ ها هماهنگ کرده است و نور های درخشان را از طریق پنل نوری منحصر به فردی منتشر می‌کند. پس از روشن شدن، شاهد تلالو نور در آب هستید. کاربران قادر به تنظیمات نور از طریق نرم افزار Aura Syncایسوس  میباشند. این محصول قطعا درست ترین انتخاب برای دوستداران استایل گیم RGB است.با استفاده از جدیدترین طراحی JEDEC RC 2.0 PCB، بازده انتقال سیگنال تا 35 درصد نسبت به ماژول های حافظه قدیمی تر افزایش یافته است. نایت هاوک RGBیک ماژول حافظه بی نظیر در زمینه اورکلاک است و بهترین تجربیات را برای کاربران پدید می‌آورد. ولتاژ کم و ملایم این محصول،  کم مصرف در انرژی بوده و دما را کاهش می‌دهد و باعث ذخیره 40 درصدی انرژی برای عملکرد بهتر آن می‌شود. این موضوع به پایداری حافظه برای مدت زمان بیشتری کمک می‌کند.


این ماژول اینتل XMP 2.0را پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند تنها با یک کلیک کارکرد پرسرعت حافظه  نایت هاوک را شاهد باشند. تایید چند سازگاری بر روی مسیر اصلی DDR4 مادربرد تکمیل شده و موجب پایداری بالای برد اصلی می‌شود. کاربران می‌توانند به استفاده از این محصول رنگی و جذاب، اعتماد کنند.