فروش موبایل Mate 20 RS Porsche design غیرقابل باور خواهد بود


موبایل Mate 20 RS Porsche design با فروش غیرمنتظره ای رو به رو شد. این گوشی هوشمند با قیمتی بسیار بالا فروش خود را آغاز کرد. این گوشی هوشمند فروش خود را با قیمتی در حدود 1875 دلار، ساعت 10صبح به وقت چین آغاز کرد و تنها در مدت هشت دقیقه تمام موجودی خود را به پایان رساند. هنوز آمار دقیقی از تعداد گوشی های هوشمند فروخته شده به صورت رسمی اعلام نشده است.موبایل Mate 20 RS Porsche design را می توان خاص ترین گوشی هوشمند اندروید در بخش ویژگی های ظاهری دانست. هوآوی در این گوشی هوشمند از رنگ های مشکی و قرمز استفاده کرده و برای طراحی این محصول مدت زمان زیادی را صرف کرده است.

huawei-mate-20-rs-porsche-design

چرا فروش موبایل Mate 20 RS Porsche design شگفت انگیز بود؟

موبایل Mate 20 RS Porsche design در روزهای اول تنها با حافظه داخلی 512 گیگابایت و رم نرم افزاری هشت گیگابایتی روانه بازار فروش شده است. فروش این موبایل از جهاتی حائز اهمیت است که معمولا گوشی های گران قیمت فروش بسیار بالایی را در روزهای اول تجربه نمی کنند، اما این محصول به دلایل متعدد، طرفداران بسیار زیادی دارد. طراحی خاص پورش و قابلیت های میت 20 پرو کاربران را به خرید این گوشی هوشمند وادار می کند.

نکته قابل توجه در این بخش را باید آغاز فروش این محصول با بالاترین حافظه داخلی دانست. این موضوع در حالی قابل توجه است که هوآوی مدتی پیش اعلام کرد موبایل Mate 20 RS Porsche design در دو حافظه 256 و 512 گیگابایتی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

چرا فروش موبایل Mate 20 RS Porsche design شگفت انگیز بود؟

موبایل Mate 20 RS Porsche design در بخش سخت افزاری یکی از قدرتمندترین گوشی های موبایل در سال 2018 است. این گوشی موبایل با بهره گیری از پردازنده کایرین 980 و رم نرم افزاری هشت گیگابایتی در میان رقبای دیگر قدرتنمایی می کند. در بخش دوربین نیز این گوشی هوشمند بر اساس اخبار موجود به زودی به عنوان قدرتمندترین دوربین در بین گوشی های موبایل شناخته می شود.در بخش باتری نیز این گوشی هوشمند شرایط خاصی را برای کاربران ایجاد می کند. باتری 4200 میلی آمپری این محصول از یک شارژر فوق سریع 40 واتی بهره می برد و می تواند در حدود 30 دقیقه این باتری قدرتمند را تا 70 درصد شارژ کند.نسخه پورش دیزاین این کمپانی قدرتمند در سال های اخیر مورد توجه کاربران قرار گرفته است و به نظر می رسد هوآوی قصد دارد رویه تولید گوشی های خود با ظاهر پورش دیزاین را در سال های اخیر نیز ادامه دهد.